Рюкзак підлітковий щоденний Winner One (225-5)
855 ₴
- В наявності
- Код: 225-5
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У нашій країні дуже популярна форма, легкість і зручність рюкзака. Уявіть собі свій унікальний варіант цього хіта.
Відокремлення:
В рюкзаку є велике відділення, в якому розміщено відсік для ноутбука діагональ 13,3 — 14 та кишеня на блискавки.
Кармани:
Одна передній кишені на блискавиці.
У комплекті:
• Бірка з окремим штрихом коду і описом.
У них є багато якісних і зручніших деталей.
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Верхня лямка ручка, щоб переносити рюкзак.
Декоратний елемент, колода-собачка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴










