Рюкзак підлітковий щоденний Winner One (256)
855 ₴
- В наявності
- Код: 256-one
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма:
Рюкзак, форма якого за рахунок своєї легкості і зручності стала настільки популярною в нашій країні, що ми не могли не зробити свій варіант у своєму унікальному стилі.
Відокремлення:
В рюкзаку є велике відділення, в якому розміщено відсік для ноутбука діагональ 13,3 — 14 та кишеня на блискавки.
Кармани:
Одна передній кишені на блискавиці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
У них є багато якісних і зручніших деталей.
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Верхня лямка ручка, щоб переносити рюкзак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіночий |
| Слот-перехідник: | для USB і для навушників |
| Тип | Міський |
| Колір | чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴









