Пенал шкільний De Lune D-857
Форма:
Пенал шкільний м'який, забезпечує надійний захист письмового приладдя від зламання, а м'який матеріал дуже приємний на дотик.
Відділення:
Пенал має одне велике відділення, друге розташоване на передній частині, у яких зручно можна розмістити всі ручки й олівці
Має низку якісних і зручних деталей.
Блискавки високої якості від японської компанії «YKK», які є лідерами на ринку блискавок. Що надає впевненості в надійності експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeLune |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-тубус |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 22*10*4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



