Рюкзак Молодіжний повсякденний SkyName 90-117G
1 770 ₴
- В наявності
- Код: 90-117G
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку одне відділення. Великий головний відсік для самого головного.
Кармани:
Передай кишені на блискавки.
По боках два кишені на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Плечеві вентиляційні лямки з підбадьорливими ременями.
Важке кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідний для USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 29 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Грудна стяжка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Карман для пляшки | Да |
| Слот-перехідник: | для USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴










