SkyName, новий бренд від творців бренда Winner, що полюбився багатьом, One.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку три відділення:
У першому (у спинки) — основне велике відділення з кишенею.
Друге відділення без наповнення.
У третьому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Кишені:
З боків дві кишені на блискавці та дві сітчасті кишені на гумці.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має низку якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Плечові вентильовані лямки зі зміцнювальними ременями.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
Слот перехідник для навушників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 36 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція, Грудна стяжка |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декор | з синім декором |
| Карман для пляшки | Да |
| Слот-перехідник: | для USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645 ₴











