Рання школа для дівчат SkyName 2077
1 710 ₴
- В наявності
- Код: 2077
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Ранець шкільний - виготовлений за жорстко-каркасною технологією. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виокремить вашу дитину і стане чудовим доповненням до її гардеробу.
Відокремлення:
Головне відділення, з тканинними розділювачами, для шкільних приналежностей.
У передній палаті місце для тетрадей і органайзер для письмових приналежнь.
У задньому відділенні, біля спини - відділення для роботи.
Два кишені на липучку з боків.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Блок-мишка (для дівчинки)
Брелок-годи (для хлопчика)
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Зверху зручне ручка для перенесення ранця.
Спеціальна, водовідштовхуюча тканина захищає вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світлячі елементи розташовані на передній, задній і бічній частині рюкзака для безпеки у темні дні.
Завдяки ніжкам ранця залишається стійкою.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Облеглий каркас ранця виготовлений за жорстко-каркасною технологією, що забезпечує належну ергономічну форму.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, завдяки чому хребет захищений спеціально спроектованою спинкою, що робить його найсприятливішим.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації тетрадей і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 820 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Колір | червоний з голубим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴










