SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Дитячий рюкзак c пемалом в комплекті.
Відокремлення:
В рюкзаку два відділення:
У першому (у спинки) - головне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні - органайзер для письмових приналежнь.
Передний клапан жесткий.
Кармани:
По боках два сітківки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхуюча тканина захищає вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду.
У комплекті з рюкзаком, йде зручний пеніал.
Плечеві вентиляційні лямки з підбадьорливими ременями.
Важке кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідний для USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Слот перехідного рядка | USB |
| В комплекті | пінал |
| Вікова група | Доросла |
| Карман для пляшки | Да |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Важка праця |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Колір | Кольоровий чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718 ₴











