SkyName, новий бренд від творців бренда Winner, що полюбився багатьом, One.
Форма:
Дитячий рюкзак із пеналом у комплекті.
Відділення:
У рюкзаку два відділення:
У першому (у спинки) — основне велике відділення з кишенею.
У другому відділенні — органайзер для письмового приладдя.
Передний клапан жесткий.
Кишені:
З боків дві сітчасті кишені на гумці.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має низку якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захистить вміст рюкзака в цілості, у будь-яку погоду.
У комплекті з рюкзаком йде зручний пенал.
Плечові вентильовані лямки зі зміцнювальними ременями.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | пінал |
| Вікова група | Доросла |
| Карман для пляшки | Да |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Важка праця, Вентиляція спини |
| Стать | Чоловічий |
| Слот перехідного рядка | USB |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 618 ₴











