Рюкзак молодіжний повсякденний SkyName 77-13
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 77-13
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців бренда Winner, що полюбився багатьом, One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відділення:
У рюкзаку одне велике відділення, відділення біля спинки для великих зошитів або ноутбука.
Кишені:
Спереду дві кишені на блискавці.
З боків дві кишені.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має низку якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхувальна тканина захистить вміст рюкзака в цілості, у будь-яку погоду.
Плечові вентильовані лямки.
Грудне кріплення.
Верхня зручна тканинна ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 26 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Карман для пляшки | Да |
| Кармани | Бічні |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Важка праця, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴










