SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Молодіжний рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку велике відділення, відділення біля спинки для великих тетрадей або ноутбука.
Кармани:
Переді два кишені на блискавки.
По боках два кишені.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхуюча тканина захищає вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду.
Плечеві вентиловані лямки.
Важке кріплення.
Верхня зручна ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 26 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Карман для пляшки | Да |
| Кармани | Бічні |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Важка праця, Анатомічна конструкція |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Колір | чорний з голубим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴










