Ранець шкільний для дівчаток SkyName 5022
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 5022
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SkyName, новий бренд від творців бренда Winner, що полюбився багатьом, One. Яскравий і стильний, він сподобається як школярам, так і батькам.
Форма:
Ранець шкільний — виготовлений за жорстко-каркасною технологією. За максимального навантаження не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти — це те, що виділить вашу дитину та стане чудовим доповненням до її гардероба.
Відділення:
Основне велике відділення біля спини, з тканинними роздільниками, для шкільного приладдя.
У передньому відділенні місце для зошитів.
Спереду кишеня з 3D-малюнком, у якому міститься органайзер для письмового приладдя.
Дві кишені на липучці з боків.
У комплекті:
Бирка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Брелок-ведмедик (для дівчинки).
Має низку якісних і зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Зверху зручна ручка для перенесення ранця.
Грудне кріплення з регулюванням за висотою дитини.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частинах ранця, для гарантування безпеки в темну пору доби.
Ніжки, забезпечують стійкість ранця.
Додатковими строчками для зміцнення, прошиті всі місця, на які припадають основні навантаження.
Полегшений каркас ранця виготовлений за жорстко-каркасною технологією, що забезпечує правильну ергономічну форму. Каркас не деформується під час навантаження та розподіляє вагу на всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, хребет захищений спеціально сконструйованою спинкою, що робить носіння ранця максимально зручним.
Розділювачі для зручного розподілу та фіксації зошитів і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 890 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 30 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴










