SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Дитячий рюкзак.
Відокремлення:
В рюкзаку три відділення.
Перше головне відділення (у спинки) без наповнення.
Друге відділення без наповнення.
Третье відділення з байзером для письмових приналежень, прикрашене об'ємом 3D картинкою.
Кармани:
По боках дві кишені-сеточки на гумці.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Брелок- м' ячик (для хлопчика)
Блок-мишка (для дівчинки)
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми SBS + фірмові бігунки і фурнітура.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Спеціальна, водовідштовхуюча тканина захищає вміст рюкзака в цілості, в будь-яку погоду.
Всередині рюкзака є тверде опущене дно, після його фіксації, воно стає жорстким.
Стійкі пластикові ніжки.
Вентильована, тверда спинка, не деформується під час завантаження.
Плечеві вентиловані лямки з грудним кріпленням.
Світлячі елементи розташовані на передній, задній і бічній частині рюкзака для безпеки у темні дні.
Верхня зручна ручка для перенесення рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 730 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-м'ячик |
| Колір | сіро-червоний з рисунком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴











