SkyName, новий бренд від творців, що закохалися багатьом брендом Winner One. Яскравий і стильний, він сподобається як учням, так і батькам.
Форма:
Ранець шкільний - виготовлений за жорстко-каркасною технологією. При максимальному завантаженні не змінює форму. Яскраві кольори, незвичайні принти - це те, що виокремить вашу дитину і стане чудовим доповненням до її гардеробу.
Відокремлення:
Головне відділення у спини, з тканинними розділювачами, для шкільних приналежностей.
У передній палаті місце для тетрадей.
Попереду кишені з 3D малюнкам, в якому знаходиться органайзер для письмових приналежнь.
Два кишені на липучку з боків.
У комплекті:
Бірка з індивідуальним штрихом коду і описом.
Наручний годинник (для хлопчика)
Блок-мишка (для дівчинки)
Існує багато якісних і зручніших деталей:
Качові блискавки фірми «SBS » + фірмові бігунки і фурнітура.
Зверху зручне ручка для перенесення ранця.
Важке кріплення з регулюванням за висотою дитини.
Вентильовані м'які лямки-маєчка, для зниження навантаження на плечі дитини.
Світловідбивні елементи розташовані на передній, задній і бічній частині ранця, щоб забезпечити безпеку в темний час доби.
Завдяки ніжкам ранця залишається стійкою.
Додаткові рядки для зміцнення, прошиті всі місця, на які приходять основні навантаження.
Зручний каркас ранцю виготовлено за жорсткою рамкою, завдяки чому він має правильну ергономічну форму. Каркас не деформується під час завантаження і розподіляє вагу по всій площі ранця.
Ергономічна спинка ранця розроблена з урахуванням анатомії дитини, завдяки чому хребет захищений спеціально спроектованою спинкою, що робить його найсприятливішим.
Розділювачі для зручного розподілу і фіксації тетрадей і підручників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 890 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 30 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Світловідбивні елементи |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекті | Брелок-ведмедик |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴











