Матрац у дитяче ліжечко для новонароджених Premium Lux 10 см (кокос, поліуретан, кокос) білий всесезонний

1 230 ₴
- В наявності
- Код: 111011-363
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Матрац у дитяче ліжечко для новонароджених Premium Lux — 10 см (кокос, поліуретан, кокос) білий всесезонний двохсторінний
Ортопедичний, зручний і якісний матрац, виготовлений із високоякісної сировини, розроблений спеціально для найменших. Сприяє правильному формуванню кістково-м'язової системи малюка. Чохол матраца знімний на блискавці. Верхній шар-кокосове волокно, гідроскопічне, пропускає повітря, забезпечує пружність і жорсткість. Середній шар матраца — поліуретан, синтетичний, екологічно чистий матеріал. Нижній шар, як і верхній — кокосове волокно.
Поліуретан — це середній шар матраца, екологічно чистий матеріал, являє собою сформований піноблок (висота різна, залежно від моделі), тому довго зберігає свої властивості та форму. Кокосовий мат складається з природного матеріалу-кокосового волокна, яке нагрівається в печі до 120 градусів, у такий спосіб забезпечує стерильність пластин. Кокосова плита на 65% складається з повітря, не вбирає запахів, не містить токсинів і слугує як антибактеріальна куля.
Матрас Lux (товстий) складається з 2 шарів кокосового волокна, яке вважається одним із найбільш екологічно чистих матеріалів і одночасно є повітропроникним. Між кокосовим волокном один шар поролону (кокос-поролон-кокос), завдяки чому матрац має відмінні показники ортопедичних властивостей. Цей матрац м'якший, ніж із пресованого кокосу.
Розмір матраца: 120 х 60 см.
Товщина – 11 см.
Чохол матраца знімний на блискавці, пошитий зі 100% бавовни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
- Ціна: 1 230 ₴


