Електронні гойдалки шезлонг для немовлят 3 в 1 CARRELLO Nanny Beige Stripe з каруселлю та музикою і пультом
Електронні гойдалки шезлонг для немовлят 3 в 1 CARRELLO Nanny Beige Stripe з каруселлю та музикою і пультом
Крісло-гойдалка CARRELLO Nanny відмінно підійде для новонародженого малюка. Додатковий м'який підголівник забезпечить комфорт для дитини, а п'ятиточкові ремені подбають про його безпеку. Так само дане крісло має гідний набір розваг: обертовий музичний мобіль, 16 приємних мелодій і 5 звуків природи з регулюванням гучності, столик з обмежувачем. Для більш зручного користування, крісло обладнане таймером на 15, 30, 60 хвилин і пультом дистанційного керування. Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів. Міцна конструкція забезпечує хорошу стійкість, при компактних розмірах.
Характеристики товару:
Розмір, ДхВхШ, див. 71x98x66
Вік Від 0 до 12 місяців
Макс. вага дитини, кг 15
Ремінь безпеки 5-ти точковий
Нахил спинки 3 положення
Звуковий супровід
Є Живлення Батареї 4х1.5V size C LR14/Від мережі
Аксесуари Вкладиш, знімний столик, мобіль, пульт ДУ
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних гойдалок шезлонг можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Висота | 98 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
- Ціна: 4 485 ₴













