Електронні гойдалки шезлонг для немовлят 3 в 1 CARRELLO GRAZIA LOVELY GREY з каруселлю та музикою
Електронні гойдалки шезлонг для немовлят 3 в 1 CARRELLO Grazia Lovely Grey з каруселлю та музикою
Крісло-гойдалка CARRELLO Grazia CRL-7502 відмінно підійде для новонародженого малюка. Додатковий м'який підголівник забезпечить комфорт для дитини, а п'ятиточкові ремені подбають про його безпеку. Так само дане крісло має гідний набір розваг: обертовий мобіль з яскравими м'якими іграшками, приємні мелодії з регулюванням гучності, столик з обмежувачем. Крісло-гойдалка CARRELLO Grazia CRL-7502 має режим заколисування (5 швидкостей), для більш зручного користування, крісло обладнане таймером на 8, 15, 30 хвилин. Крісло виготовлене з високоякісних матеріалів. Міцна конструкція забезпечує хорошу стійкість, при компактних розмірах.
Характеристики товару:
| Розмір, ДхВхШ, див. | 65x88x70 |
| Вік | Від 0 до 12 місяців |
| Макс. вага дитини, кг | 15 |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Нахил спинки | 3 положення |
| Звуковий супровід | Є |
| Харчування | Батареї 4х1.5V size АА/Від мережі |
| Аксесуари | Вкладиш, знімний столик, мобіль |
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних гойдалок шезлонг можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Carello |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Висота | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
- Ціна: 3 731 ₴




