Синій трактор педальний синій DOLU Туреччина сидіння регульоване колеса з протектором і сигнал на кермі від 3 років




2 404 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8045
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Синій трактор педальний синій DOLU Туреччина сидіння регульоване колеса з протектором і сигнал на кермі від 3 років
Веломобіль – педальний Трактор - це поєднання толокара і велосипеда. Дитина може крутити педалі і керувати трактором за допомогою керма.
Трактором можна керувати за допомогою педалей і керма.
Трактор оснащений комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з можливістю регулювання. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання. Кермо машинки оснащений клаксоном. Трактор виготовлений з екологічних матеріалів, не викликає алергії, не має запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Колеса з високоміцного пластику з глибоким протектором для поля, ліси, грунтовки, асфальту і квартири!
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість трактора.
Характеристики Трактора педального:
Розміри Трактора 82 х 52 х 45 см
Рекомендований вік від 3 років
Тип сидіння – регульоване
Тип приводу – ланцюговий
Максимальне навантаження - 35 кг
Маса Нетто: 6,8 кг.
Маса Брутто: 7,4 кг
Упаковка – фірмова красива коробка DOLU
Розмір упаковки: 83 х 43 х 39 см
Всі моделі веломобілів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOLI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Синій |
| Хід педалей | Вперед і назад |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 83 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 7.4 кг |
- Ціна: 2 404 ₴







