Шезлонг качалка гойдалка музична для немовлят 3в1 Fitch Baby з іграшками і вібрацією Льова від 0 до 18 міс
Шезлонг качалка качель музыкальная для младенцев 3в1 Fitch Baby с игрушками и вибрацией Лёва от 0 до 18 мес
Мягкая и комфортная качалка от производителя Fitch Baby.
Качалка выполнена из высококачественных материалов и сочетает в своей конструкции: первичную пластмассу, текстильные материалы и металлические элементы.
Кресло оборудовано дугой с подвесными игрушками-погремушками, которые позабавят малыша и придадут общую атмосферу комфорта и уюта. Игрушки, как и дуга съёмные.
Характеристики товару:
Розмір шезлонга гойдалки: ДхВхШ, див. 60x53x52
Упаковка, коробка розмір: 54 см × 11 см × 42 см
Вік Від 0 до 18 місяців
- двоточковий ремінь безпеки;
- іграшки-брязкальця на дузі (знімних);
- м'яке сидіння;
- пристрій вібрації;
- музика;
Максимальна вага до 18 кг.
Працює від батарейок типу «АА» не входить в комплект.
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних гойдалок шезлонгів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Ігрові підвіски, Мелодії, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 53 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 18 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція вібрації | Так |
- Ціна: 1 555 ₴






