Синій педальний трактор з причепом Micromax Туреччина сидіння регульоване колеса з протектором і сигнал від 2 років
2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01-012
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Синій педальний трактор з причепом Micromax Туреччина сидіння регульоване колеса з протектором і сигнал від 2 років до 5 років
Веломобіль – педальний Трактор - це поєднання толокара і велосипеда. Дитина може крутити педалі і керувати трактором за допомогою керма.
Трактором можна керувати за допомогою педалей і керма.
Трактор оснащений комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з можливістю регулювання. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання. Кермо машинки оснащений клаксоном. Трактор виготовлений з екологічних матеріалів, не викликає алергії, не має запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Причіп знімний.
Колеса з високоміцного пластику з глибоким протектором для поля, ліси, грунтовки, асфальту і квартири!
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість трактора.
Характеристики Трактора педального:
Розміри Трактора висота 57 см х ширина 52 см
Рекомендований вік-від 2 років
Тип сидіння – регульоване
Тип приводу – ланцюговий
Максимальне навантаження - 35 кг
Упаковка – фірмова красива коробка
Всі моделі веломобілів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Micromax |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Колір | Синій |
| Хід педалей | Вперед і назад |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 141 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 57 см |
- Ціна: 2 900 ₴














