Набір Розфарбування Антистрес від 4 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Розфарбування Антистрес від 4 років
Картинки антистрес для розфарбовування кольоровими олівцями або маркерами!
Для маленьких візерунків відмінно підходять кольорові ручки гелеві.
В розмальовках є якийсь сюжет або просто набір орнаментів або елементів.
Головна їхня перевага – вони підходять кожному!
З таких картинок в підсумку виходять чудові малюнки, які можна оформити в рамку і прикрасити ними кімнату.
У набір входять:
книга розмальовок;
магніт-розмальовка;
6 міні фломастерів;
Габаритні розміри: 22 х 34 х 1 см
Вік: 4+.
Ціна вказана за 1 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стать | Унісекс |
| Формат | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Малювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴








