Набір Dino Land 7в1 ігри, творчість, досліди від 5 років

327 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DL-01-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Dino Land 7в1 ігри, творчість, досліди від 5 років
Набір "Dino Land" містить велику кількість захоплюючих ігор та дослідів,
які перенесуть вас в дивовижний світ динозаврів.
Йдучи стежкою стародавніх рептилій, юний слідопит отримає море яскравих емоцій , а так само
поповнить словниковий запас, покращить стратегічне мислення і пам'ять.
Комплектація:
- Хімічний експеримент "Вулкан",
- тісто для ліплення,
- магнітний слайм,
- настільна гра - 2,
- діно вікторина,
- магічний сніг.
Вік: від 5 років.
Вага в упаковці: 670 г
Розмір: 37 х 27 х 5,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 5 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вид творчості | Виготовлення слаймов |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴






