Набір Кульки H2Orbis українською від 3 років

43 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RLX-01-01U,02U,03U,04U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Кульки H2Orbis українською від 3 років
Захоплюючий набір для дитячої творчості!
А також прекрасний подарунок для діток старше трьох років.
В комплекті малюк знайде безліч різноманітних пристроїв і матеріалів
для захоплюючих експериментів.
Висипте сухі гранули (кульки) в глибоку миску з водою кімнатної температури
(на 3 - 6 годин).
Полімерні гранули збільшуються в десятки разів.
Якщо кульки ввібрали не всю воду злийте зайву рідину.
Готові кульки використовуйте для гри або прикраси.
У наборі:
- кінетичний пісок (100 г),
- гідрогелеві кульки,
- інструкція.
Внимание! Не оставляйте ребенка одного, во время игры!
Следите за тем, чтобы ребенок не глотал шарики!
Возраст: 3+
Габариты: 13 x 2,5 x 9 см
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 32 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 43 ₴






