Кінетичний пісок Dino Sand 150 р від 3 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Кінетичний пісок Dino Sand 150 р від 3 років
Кінетичний пісок - приємний на дотик, пластичний, фактурний,
приймає будь-які форми маси для ліплення.
Цей пісочок моментально завоював любов дітей і дорослих.
Кінетичний пісок легко забирається з поверхні і не розсипається як звичайний пісок.
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити: 6 х 3 х 13,5 см
Цена указана за 1 шт
Количество в ящике 40 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Пісочний |
| Упаковка | |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴







