Набір Air Clay Повітряний пластилін в брикетах російською від 3 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Air Clay Повітряний пластилін в брикетах російською від 3 років
Повітряний пластилін - відмінний подарунок Вашій дитині!
Вдосконалена формула пластилін не прилипає до рук, одягу і меблів
і не має неприємний запах!
Ви легко можете зробити брелок або магнітік на холодильник своїми руками.
Це кульковий пластилін, з покращеною формулою.
Він складається з маленьких пінопластових кульок, які скріплені між
собою клейовим розчином.
Деталі з легкістю з'єднуються одна з одною.
При висиханні, фігурки твердіють.
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 10,5 х 3,5 х 2,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 110 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Маса для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 7 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Тубус |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴







