Набір Dino Fantasy ліплення з тіста та пластиліну від 5 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Dino Fantasy ліплення з тіста та пластиліну від 5 років
«Dino Fantasy» - створи свого унікального динозавра!
Використовуючи всі матеріали Ви зможете створити як вже існували динозаврів,
так і придумати абсолютно нових і ще не вивчених стародавніх рептилій.
Комплектація:
- тісто для ліплення - 4 шт .;
- кульковий пластилін - 4 шт .;
- повітряний пластилін - 4 шт .;
- скелети динозаврів - 3 шт .;
- пластиковий стек для ліплення - 3 шт .;
- інструкція - 1 шт.
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 5+
Габарити в коробці: 18,5 х 18,5 х 4 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Застигаючий пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴






