Маса для ліплення Master Do 9 кольорів 20 грам російською від 3 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Маса для ліплення Master Do 9 кольорів 20 грам російською від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста та пластиліну доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з пластиліном сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
У набір входить:
- маса для ліплення;
- "живі очі";
- інструкція.
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в упаковці: 7 х 7 х 7 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 27 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Маса для ліплення |
| Кількість кольорів у наборі | 9 |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴







