Тісто для ліплення Master Do коробка Люкс 30 кольорів російською від 3 років



237 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-03-02,03
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Тісто для ліплення Master Do коробка Люкс 30 кольорів російською від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тестом сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Комплектація:
- тісто 30 шт. по 20 грам=600 м ,
- комплект аксесуарів і формочок,
- інструкція
Нетоксичний! Не містить шкідливих компонентів!
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в коробці: 5,5 х 29 х 31 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Домино, Лото, Твистер, Наборы для творчества, лепка, вышивание, выжигание - это супер наборы для развития детей и даже взрослых на любой вкус :)
Особенно популярны на подарки в садики, школы, на праздники! Отправим в любое место по Украине, в Одессе можем даже доставить прямо по адресу!
Наши товары можно купить и по одной штучке и ящиком, как Вам удобнее!
Наши товары Данко Тойс сделаны в Украине!
Проверка и упаковка перед отправкой!
Отправка ежедневно!
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 5 см |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴






