Тісто для ліплення Master Do 4 банки по 50 г від 3 років
113 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMDB-01-03U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дитячих садків, Школ і спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Тісто для ліплення Master Do 4 банки по 50 г від 3 років
Одне з улюблених занять діток — це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тістом сприяє розвитку фантазії та творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Комплектація
- 4 баночки тіста по 50 грамів
Нетоксичен! Не містить шкідливих компонентів!
Внимание! Не залишайте маленької дитини одну, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в коробці: 11 x 11 x 5,5 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 12 шт.
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання — це супернабори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак:)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце в Україні, в Одесі можемо навіть доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити й по одній штучці, і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка та паковання перед відправленням!
Відсилання щодня!
Варіанти оплати:
Оплата накладена платежом у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
Наявні під час доставляння.
Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴






