Тісто для ліплення Master Do Стиліст-перукар від 3 років
453 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-13-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Тісто для ліплення Master Do Стиліст-перукар від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тестом сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
З набором Ви зможете відчути себе справжнім стилістом модних
і креативних зачісок і здивувати всіх своїм талантом.
Все просто: формочки і крісло-екструдер з набору допоможуть створити
різноманітні зачіски і прикрасити їх стильними аксесуарами.
Комплектація набору:
- Тісто для ліплення (10 шт.),
- тісто для ліплення в баночках (5 шт.),
- крісло-екструдер, насадка на крісло (2 шт),
- стек, обруч (2 шт),
- окуляри,
- формочка стіл,
- гребінець,
- ножиці,
- інструкція
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити упаковки: 22 х 34 х 8 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 4 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 453 ₴






