Тісто для ліплення Master Do Фабрика морозива від 3 років
596 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-06-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Тісто для ліплення Master Do Фабрика морозива від 3 років
Одне з улюблених занять діток — це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тістом сприяє розвитку фантазії та творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Створіть свій власний кулінарний шедевр і поділіться успіхами з близькими!
Комплектація набору:
- тісто для ліплення — 15 шт.;
- верстат для виготовлення морозива — 1 шт.;
- вітрина для морозива — 1 шт.;
- комплект із 3 стеків;
- дерев'яні палички — 5 шт.;
- формочка — 1 шт.;
- текстурайзер «вафлі» — 1 шт.;
- заноза — 1 шт.;
— інструкція — 1 шт.
Внимание! Не залишайте маленької дитини одну, під час гри!
Вік: 3+
Габарити упаковки: 5,5 x 29,5 x 29,5 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 4 шт.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 596 ₴






