Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Піца велика від 3 років



424 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-09-01U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Кондитер від 3 років
Одне з улюблених занять діток — це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тістом сприяє розвитку фантазії та творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Створіть свій власний кулінарний шедевр і поділіться успіхами з близькими!
Комплектація набору:
- тісто для ліплення (10 шт.),
- тісто для ліплення в баночках (5 шт.),
— екструдер, 3 стеки,
- формочки,
- блістерна форма,
- качалка,
- лопатка для піци,
- палички для шашлику,
- набір столового приладдя,
- інструкція
Внимание! Не залишайте маленької дитини одну, під час гри!
Вік: 3+
Габарити в пакованні: 34 x 8 x 22,5 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 4 шт.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 795 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 424 ₴






