Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Ресторан від 3 років



186 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TMD-17-01U,02U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Тісто для ліплення Master Do Шеф-кухар Ресторан від 3 років
Одне з улюблених занять дітей - це вироби власними ручками.
Ліплення з тіста доставляє масу позитивних
емоцій дитині в будь-якому віці!
Гра з тестом сприяє розвитку фантазії і творчого мислення.
Також розвивається посидючість, терпіння, концентрація.
Створіть свій власний кулінарний шедевр та поділіться успіхами з близькими!
Комплектація набору:
- тісто для ліплення в брикетах - 10 шт.;
- тісто для ліплення в баночках - 2 шт.;
- формочки для ліплення - 4 шт.;
- комплект з 2-х стеків - 1 шт.;
- палички для суші - 2 шт.;
- килимок для суші - 1 шт.;
- інструкція - 1 шт.
Увага! Не залишайте малюка одного, під час гри!
Вік: 3+
Габарити упаковки: 26,5 х 19 x 7 см
Ціна вказана за 1 шт
Кількість в ящику 6 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 186 ₴






