Пупс функціональний в ошатному платті, з горщиком, пляшкою, аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупс функціональний в ошатному платті, з горщиком, пляшкою, аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
З ляльковим дитятком Ваша дитина зможе проявити свої найкращі
найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність.
Деталізовані риси обличчя славного пупса надають іграшці зворушливий
зовнішній вигляд, а характерне немовлятам пухке тільце з різноманітними
складочками додає реалістичності грі!
Пупс функціональний може пити з пляшечки, ходити на горщик і спати з закритими
очками в горизонтальному положенні. Такі функціональні особливості іграшки,
непременно научат Вашу девочку проявлять заботу и ласку.
Габариты упаковки: 27 см × 15 см × 38 см
Проверка и упаковка перед отправкой.
Отправка ежедневно.
Варианты оплаты:
Оплата наложенным платежом при получении на Новой Почте без предоплаты.
Наличными при доставке.
Предоплата на карту - оплачиваете только стоимость товара.
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Висота упаковки | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴





