Пупс функціональний в костюмі тигра, їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці
Пупс функціональний в костюмі тигра, їсть, ходить на горщик, закриває очі, з аксесуарами, в коробці
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
З ляльковим дитятком Ваша дитина зможе проявити свої найкращі
найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність.
Личко малюка виглядає живим і справжнім, завдяки якісному виконанню
всіх деталей. Блакитні виразні очі з пухнастими чорними віями,
акуратний злегка приплюснутий ніс і відмінно деталізований відкритий
ротик надають іграшці захват і розчулення.
Особливості:
- висока імітаційна схожість з цим немовлям;
- функциональные особенности игровой модели: пьет из бутылочки, писает, закрывает глазки;
- высококачественные текстильные элементы;
- множество различных аксессуаров.
У пупсика хорошо подвижны ручки, голова и ножки, поэтому он может принимать
различные позы, которые необходимы для увлекательного игрового сюжета.
Функциональные особенности кукольного малыша непременно порадуют
маленькую девочку, где она сможет проявить в полной мере всю свою заботу и нежность!
Комплектация:
- пупс;
- горшочек;
- памперс;
- сумочка;
- бутылочка;
- соска с держателем.
Рост пупса - 35 см.
Габариты упаковки: 29 см × 14 см × 33 см
Похожий товар смотри на нашем сайте! ЖМИ ↓
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 35 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 29 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
| Висота упаковки | 33 мм |
- Ціна: 1 520 ₴





