Пупс функціональний в помаранчевому комбінезоні, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупс функціональний в помаранчевому комбінезоні, з аксесуарами, в коробці від 3 років
Пупсик - прекрасний подарунок для Вашої дитини!
Тепер гра стане ще більш захоплююче!
З ляльковим дитятком Ваша дитина зможе проявити свої найкращі
найкращі якості: відповідальність, турботу і уважність.
Личко малюка виглядає живим і справжнім, завдяки якісному виконанню
всіх деталей. Блакитні виразні очі з пухнастими чорними віями,
акуратний злегка приплюснутий ніс і відмінно деталізований відкритий
ротик надають іграшці захват і розчулення.
Габарити упаковки: 27 см × 14 см x 29 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 27 мм |
| Ширина упакування | 14 мм |
| Висота упаковки | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴





