Конячка з фіолетовою гривою, ходить, на батарейці, в кульку
Конячка з фіолетовою гривою, ходить, на батарейці, в кульку
Хочете подарувати дитині море посмішок і гарного настрою?
Тоді ви знайшли те, що Вам потрібно!
Для дітей від 3 років
Габарити упаковки: 18 см × 6 см × 21 см
Перевірка і упаковка перед відправкою.
Відправка щодня.
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 21 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Тварина |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴






