Велобіг Corso колесо 12" надувні, магнієва рама, магнієві диски, підмножина, в коробці, червоний з чорним
Велобіг Corso колесо 12" надувні, магнієва рама, магнієві диски, підмножина, в коробці, червоний з чорним
Бйоговел — це маленький дитячий велосипед без педалей.
Ще його називають велокат, ранбайк, кроківель, велоокат.
На ньому не треба крутити педалі.
Дитина сідає на нього і відштовхується ногами.
Плюс Велобіга:
1) Дитина швидко навчиться утримувати рівновагу, розвивається спритність і координацію рухів.
2) Беговел допомагає розвивати самостійність.
3) Напучується відчуття швидкості і впевненості в собі
4) Швидкість руху на біговій швидкості вища, ніж пішки і ваші прогулянки стають приємнішими.
5) Рівномірний розвиток обох ножів.
6) Сенсорно-моторне розвиток дитини!
7) Легка вага порівняно з велосипедом.
8) Коригування висоти сідла і руля
9) На велобі можна кататися цілий рік: влітку, взимку, навесні і восени.
10) Останній, і, мабуть, найголовніший плюс, він дуже подобається дітям!)
Магнієвий бігував Corso - відмінний транспорт для дітей від 2-х років. Рама з надлегкого
Магнієвого сплаву спрощує керування бежелом. 12-дюймові надувні колеса на підшипниках
Вони забезпечують плавний рух по всіх поверхнях доріг.
Стала передня вилка міцна і стійка до пошкоджень.
Комфортне, ергономічне сідло росте разом з малюком, тому що має великий
Область виправлення висоти: 30 см - 40 см.
Конструкція настільки легка, що малюк без труднощів зможе носити велосипед самостійно.
Характерики моделі:
• підшипники в рульовій колонці;
• алюмінієва втулка;
• алюмінієвий винос руля;
• діаметр надувних коліс 12 дюймів;
• керування розташуванням керма;
• зручне м’яке сидіння з можливістю регулювання висоти з ексцентрикою;
• Магнієвий посуд з підшипниками;
• унікальний спортивний дизайн;
• оптимальне навантаження: 35 кілограмів;
• вік: від 2 до 5 років;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
• підношення для дитини на рамі;
• підмножина для бігу;
• беговел собран на 85%;
• 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 90 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 571 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка









