Велобіг Corso ЧЕРНИЙ, колеса 12" надувні, магнієва рама, магнієвий кермо, в коробці
Велобіг Corso ЧЕРНИЙ, колеса 12" надувні, магнієва рама, магнієвий кермо, в коробці
Ультралегкий велобок Corso виготовлений з магнієвого сплаву. Завдяки надійному корпусу
Батьки можуть не турбуватися про безпеку маленького гонщика. Надувні колеса завбільшки з
Навіть з ґрунтовими шляхами 12 дюймів, зберігаючи плавність ходу. Колеса обладнані
Магнієві диски.
М’яке сидіння ергономічною обтеканою формою було виконано для максимальної зручності під час їзди.
Весілля підходить дітям віком від двох років.
Особливості моделі:
• Загнуті кермо;
• Магнієва вилка;
• Магнієві диски;
• Алюмінієва втулка;
• Різінові шини;
• Підшипники;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
Характерики:
• Ширина руля - 38 см;
• Регулювання сідла: 31-44 см;
• Регулювання керла 52-57 см;
• Вага 2,2 кг;
• Матеріал для рами - магній.
Максимальна вага - 45 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 2 429 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка








