Велобіг Corso колесо 12", магнієва рама, алюмінієвий виносить руля, в коробці, червоний



3 120 ₴
- В наявності
- Код: 100009
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Велобіг Corso колесо 12", магнієва рама, алюмінієвий виносить руля, в коробці, червоний
Велобіг Corso - поєднує в собі ергономічну конструкцію і високоякісні матеріали,
які повністю передають характер і високу безпеку першого дитячого транспорту.
Сучасна модель споряджена всім необхідним для виконання трюків і швидкого
Змінна швидкості.
Дві підножки покриті наждачним папером, щоб дитячі ніжки під час катання не зіскочили,
А блокатор на рулі захистить дитину від повороту руля на 360 градусів під час їзди по нерівній дорозі.
Величина виконана в сучасному дизайні і прикрашена наклейками по всьому корпусу.
Основна особливість моделі - вигнута рама, виготовлена з міцного магнієвого
Сплави без технології зварювання.
Особливості моделі:
• Загнуті кермо;
• Магнієва вилка;
• Алюмінієві диски;
• Алюмінієва втулка;
• Різінові шини COMPASS;
• Ручки оснащені м’якими ґумовими грипсами;
• Підніжки з наждачкою;
• Сидшка контролюється на висоті 30 см - 48 см.
Характерики:
• Ширина руля - 38 см;
• Висота сидіння від підлоги - 30 см - 48 см;
• Діаметр коліщат - 1296;
• Матеріал для рами - магній.
• Вага велобега - 3,2 кг.
Максимальна вага - 45 кілограмів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Червоний |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 3 120 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





