Самокат для дітей Skyper MAXI у КУЛЬКІ! 8 ЦВІТЕЙ У ЯКИМИ, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЯШКОМ!!!
Самокат для дітей Skyper MAXI у КУЛЬКІ! 8 ЦВІТЕЙ У ЯКИМИ, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЯШКОМ!!!
Самокат Skyper MAXI — чудовий варіант для прогулянок та активного проведення часу!
Він безпечний, оформлений у чудовому яскравому дизайні та зручний як для дитини, так і для батьків.
Алюмінієве кермо самоката комплектується гумовими накладками, які не дають рукам
дитини зісковзувати з неї. Також він має можливість регулюватися за висотою.
Крім цього, ця модель самоката отримала функцію похилого повороту керма, а за
допомоги спеціальної кнопки, його з легкістю можна від'єднати.
Завдяки триколісній конструкції та здвоєному задньому колесу самокат досить безпечний
і стійкий. Колеса самоката виготовлені з поліуретану, що робить катання безшумним.
Якісні підшипники типу ABEC-7 сприяють швидкій і комфортній їзди. Під час
катання кожне колесо світиться червоним, синім і зеленим кольором.
Пластмасова дека самоката виготовлена з міцного матеріалу та кріпиться до рами.
Самокат витримує навантаження до 60 кг.
Для більшої безпеки самокат обладнаний ножним гальмом
(step-on brake), який розміщений над задніми колесами.
Характеристики:
• Розміри самоката:
Ширина деки — 14 см;
Мінімальна висота керма від підлоги — 67 см, максимальна висота керма — 90 см;
• Розміри коліс:
Передні колеса: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
Задні колеса: діаметр — 8 см, ширина — 2.4 см.
• Матеріали:
Рама та кермо — алюміній,
Дека — пластик,
Колеса – полиуретан.
Вес самоката - 2.6кг.
Розмір упаковки: 65 см × 56 см × 25 см
Варіанти оплати:
1. Оплата накладеною платежею у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
2. Наявні під час доставляння.
3. Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість велосипеда.
Всі моделі можна подивитися за посиланням нижче, натискайте та вибирайте:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 979 ₴





