Манеж ігровий для новонароджених MOMI BELOVE переносний складний від 0 до 3 років з матрасиком Польша сірий
Манеж ігровий для новонароджених MOMI BELOVE переносний складний від 0 до 3 років з матрасиком Польша сірий
Манеж MoMi MAMU – це не тільки безпечний ігровий майданчик для дитини, але й місце, яке подарує мамі хвилину свободи та час для себе та домашніх справ.
Ідеально підходить для подорожей – він легкий, завдяки спеціальній сумці також зручний для перенесення. Розміри складеного манежу компактні, тому легко поміститься в невеликий багажник. Можна використовувати манеж MoMi MAMU як у приміщенні, так і на вулиці, наприклад у своєму саду.
Міцна конструкція, якісні матеріали, матрасик - все це для комфорту та затишку Вашего малюка. В манежі можна гратися та спати.
Характеристики дитячого манежа:
- система швидкого складання та розкладання
- великий 100*100*78 см
- сумка для транспортування
- бічний хід на блискавці
- бічні стінки виконані із міцної сітки
- 2 колеса, для легкого переміщення
- усі кути захищені пластиковими накладками
- підходить від народження до 3 років
- максимальне навантаження 15 кг
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар.
Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете обрати той, який вам більше підходить.
1. Накладений платеж (оплата тільки після отримання товару на Новій Пошті);
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його вам наступного робочого дня, щоб ви якомога швидше змогли його отримати.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoMi |
| Країна виробник | Польща |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Опори манежу | ніжки, коліщата |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Сумка для перенесення та зберігання манежу | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження на манеж | 15 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 78 мм |
| Вага манежу | 9 кг |
- Ціна: 3 490 ₴














