Дитячий синій трактор педальний з зеленим прицепом веломобіль Pilsan від 2 - 7 років
3 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07-324-2
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Синій трактор педальний з зеленим прицепом веломобіль, клаксон на кермі, сидіння регульоване від 2-7 років
Синій Трактор - це поєднання толокара і велосипеда. Дитина може крутити педалі і керувати трактором за допомогою керма.
Синій трактор - кращий подарунок на День Народження!
Синій Трактор оснащений комфортним сидінням, яке має унікальне кріплення з 6-ма позиціями регулювання. Ланцюговий привід забезпечує зручність і плавність під час катання.
Кермо Синього трактора оснащений клаксоном.
Комплектуючі Синього Трактора виготовлені з екологічних матеріалів, не викликають алергію, не мають запаху і повністю безпечні для здоров'я дитини.
Підходить для діток віком від 2-х до 7-ми років.
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість трактора.
Характеристики трактора педального з прицепом:
Діаметр коліс трактора: передні - 20 см, задні - 26см
Розмір прицепа - 54 см 47 см 37 см
Максимальна вага навантаження прицепа 35 кг
Тип сидіння – регульоване
Тип приводу – ланцюговий
Максимальне навантаження трактора - 30 кг
Маса Нетто: 6,10 кг
Маса Брутто: 8,10 кг
Вага прицепа: 1,9 кг
Упаковка трактора – коробка 95 х 51 х 36 см
Упаковка прицепа - коробка 55 х 48 х 38 см
Всі моделі веломобілів можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
1. Накладений платіж (оплата тільки після отримання товару на Новій Пошті);
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Під час замовлення до 14-00, відправлення того ж дня. (Отримання в більшості великих міст на наступний день) Неділя— немає відправлення.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Трактор |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Хід педалей | Вперед і назад |
| Особливості | Звукові ефекти, Регульоване сидіння |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Діаметр коліс | 26 мм |
- Ціна: 3 620 ₴

















