Електронні гойдалки шезлонг для немовлят 3 в 1 CARRELLO GRAZIA JADE GREEN з каруселлю та музикою
Электронные качели шезлонг для младенцев 3 в 1 CARRELLO Grazia Jade Green с каруселью и музыкой
Кресло-качалка CARRELLO Grazia CRL-7502 отлично подойдет для новорожденного малыша. Мягкий дополнительный подголовник обеспечит комфорт для ребенка, а пятиточечные ремни позаботятся о его безопасности. Так же данное кресло обладает достойным набором развлечений: вращающийся мобиль с яркими мягкими игрушками, приятные мелодии с регулировкой громкости, столик с ограничителем. Кресло-качалка CARRELLO Grazia CRL-7502 имеет режим укачивания (5 скоростей), для более удобного пользования, кресло оборудовано таймером на 8, 15, 30 минут. Кресло выполнено из высококачественных материалов. Міцна конструкція забезпечує хорошу стійкість, при компактних розмірах.
Характеристики товару:
| Розмір, ДхВхШ, див. | 65x88x70 |
| Вік | Від 0 до 12 місяців |
| Макс. вага дитини, кг | 15 |
| Ремінь безпеки | 5-ти точковий |
| Нахил спинки | 3 положення |
| Звуковий супровід | Є |
| Харчування | Батареї 4х1.5V size АА/Від мережі |
| Аксесуари | Вкладиш, знімний столик, мобіль |
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних гойдалок шезлонг можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Виробник | Carello |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | карусель з іграшками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Висота | 65 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
- Ціна: 3 731 ₴




