Електронні гойдалки люлька ліжечко для новонароджених 3 в 1 CARRELLO DOLCE LINE GREY від 0 до 9 місяців
3 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: Dolce CRL-7501 LG
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Електронні гойдалки люлька ліжечко для новонароджених 2 в 1 CARRELLO DOLCE Line Grey з музикою від 0 до 9 місяців
Удобная люлька-кроватка для дома, дачи, природы и отдыха на море!
Уникальная люлька-качель CARRELLO Dolce обеспечит время для релаксации ребенка и его родителей. Мягкая, глубокая люлька предоставит ребенку комфорт, а двухточечный ремень - безопасность. Тихий механизм, который плавно и спокойно укачивает, а также успокаивающая музыка и звуки природы, ускоряют засыпание малыша. Подходит для детей до 9 кг.
Это замечательное решение для мам и пап новорожденных малышей!
Электронная люлька, кроватка еще и с функцией укачивания!
Кращий подарунок для молодих щасливих батьків!
Вільний час і солодко дремающий малюк!
Характеристики товару:
| Розмір, ДхВхШ, див. | 75х88х105 |
| Розмір люльки, ДхШхГ, див. | 80х45х23 |
| Вік | Від 0 до 9 місяців |
| Макс. вага дитини, кг | 9 |
| Ремінь безпеки | 2-х точковий |
| Нахил спинки | Немає |
| Звуковий супровід | Є |
| Харчування | Батареї 4х1.5V size АА/Від мережі |
| Аксесуари | Немає |
Варіанти оплати:
1. Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
2. Готівкою при доставці.
3. Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Всі моделі Електронних колисок і гойдалок можна подивитися за ссилочку нижче, натисніть і вибирайте:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Висота | 88 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 9 кг |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴




