Набір Картина з кристалів Crystal Art Kids від 5 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Картина з кристалів Crystal Art Kids від 5 років
CRYSTAL MOSAIC – серія креативного творчості, для створення
СЛІПУЧО КРАСИВОЮ МОЗАЇКИ з різнокольорових кристалів,
чарівною і зачаровує своїм блиском і сяйвом граней!
Мозаїка з кристалів це не просто красива картина, зроблена своїми руками,
а і дивовижна можливість відчути себе майстром «ювелірного мистецтва»,
адже кожен кристал встановлюється за велінням серця і з Вашим уявленням про прекрасне.
Доак це зробити? Дуже ПРОСТО!
Розмір: 28 х 18 х 1,5 см
Ціна вказана за 1 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Аплікація |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 2 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴








