Набір Сумка вишита стрічками та бісером Fashion Bag від 8 років
Набір Сумка вишита стрічками та бісером Fashion Bag від 8 років
Комплект для творчості "Fashion Bag". Створи сумку, вишиту стрічками та бісером.
У набір входить:
- Сумка пошита з плетеними ручками і блискавкою-застібкою. Фабричний покрій і фурнітура
забезпечують хорошу якість і функціональне застосування в повсякденному житті.
- Детальна схема для вишивання нанесена прямо на сумці, що спрощує роботу
з підбором бісеру та стрічок, роблячи процес вишивання інтуїтивно зрозумілим, не займаючи багато часу.
- Комплект атласних стрічок
- Комплект бісеру
- Нитки муліне
- Голки
- Інструкція
Вага в упаковці: 300 г
Габарити в упаковці: 37 x 4 x 25 см
Габарити без упаковки: 28,5 x 7 x 21 см
Вік: 8+
Ціна вказана за 1 шт
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Вишивання |
- Ціна: 240 ₴







