Набір Чохол вишитий стрічками і бісер Phone Clutch від 10 років
Для Дитячих садків, Шкіл та спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Чохол вишитий стрічками і бісер Phone Clutch від 10 років
Комплект для творчості "My Phone Clutch".
Створи чохол для мобільного телефону, вишитий стрічками і розшитий бісером.
Симпатична плетені ручка (75 см) дозволить носити чохол на шиї.
У комплекті є все необхідне: нитки муліне, атласні стрічки, бісер і покрокова інструкція.
Вага в упаковці: 125 г
Габарити: 20 x 4 x 28 см
Комплектація:
- Полотно для чохла,
- Нитки муліне,
- Атласні стрічки,
- Бісер
- Покрокова інструкція
Вік: від 10 років
Ціна вказана за 1 шт
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання - це супер набори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак :)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце по Україні, в Одесі навіть можемо доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити і по одній штучці і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка і упаковка перед відправкою!
Відправка щодня!
Варіанти оплати:
Оплата післяплатою при отриманні на Новій Пошті без передоплати.
Готівкою при доставці.
Передоплата на карту - оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ТИСНИ ↓
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 10 років |
| Упаковка | Коробка |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Вишивання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






