Набір Скринька декорована пластиліном від 5 років

223 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SHBC-01-01U,02U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Скринька декорована пластиліном від 5 років
За допомогою такого набору дитина зможе створити справжній витвір мистецтва
власними руками, відкриє в собі нові таланти.
Особливістю цього набору є простота виконання:
1. Беремо форму-заготовку
2. Покриваємо форму пластиліном, як показано на малюнку
3. Створюємо яскраві та барвисті елементи (у цьому вам допоможе інсукція "майстер клас")
4. Прикрашаємо скриньку різнобарвними кристалами
У дитини розвивається дрібна моторика пальців, акуратність, логічне мислення.
У наборі:
- форма заготівки
- 6 кольорів кулькового пластиліну
- палетки з кристалами
- нитки муліне
— інструкція.
Габарити: 27 x 8 x 19 см
Вік: від 5 років.
Ціна вказана за 1 шт.
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Аплікація |
- Ціна: 223 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка








