Набір Pony Castle 28х26 см від 5 років


636 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BPS-01-01U
+380 (97) 536-42-90
Вадим- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для дитячих садків, Школ і спільних покупок дивіться спеціальні ціни:
Набір Pony Castle 28х26 см від 5 років
Набір креативної творчості Pony Castle — це неймовірне поєднання всього, що так подобається дітям.
По-перше, яскраві сюрпризи та улюблені іграшки.
А по-друге, захопливий інструмент для творчості та пізнання навколишнього світу.
Завдяки «Pony Castle» діти не просто розвиваються, а й роблять це з величезною цікавістю та задоволенням.
У наборі:
- м'яка іграшка єдиноріг — 1 шт.,
- слайм — 1 шт.,
- кінетичний пісок — 1 шт.,
- формочки — 4 шт.,
- бомбочка для ванни — 2 шт.,
- комплект кристалів для створення браслета — 1 шт.,
- гумка для створення браслета — 1 шт.,
- ігрові карти до гри "Хто я?" - 56 шт.,
- орбізи H2O — 1 шт.,
- штучний сніг "Magic Snow" — 1 шт.,
- лист с флеш-тату 1 шт.,
- інструкція — 1 шт.
Вік: 5+
Розмір: 28 х 26 х 12 см
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 2 шт.
Доміно, Лото, Твістер, Набори для творчості, ліплення, вишивання, випалювання — це супернабори для розвитку дітей і навіть дорослих на будь-який смак:)
Особливо популярні на подарунки в садки, школи, на свята! Відправимо в будь-яке місце в Україні, в Одесі можемо навіть доставити прямо за адресою!
Наші товари можна купити й по одній штучці, і ящиком, як Вам зручніше!
Наші товари Данко Тойс зроблені в Україні!
Перевірка та паковання перед відправленням!
Відсилання щодня!
Варіанти оплати:
Оплата накладена платежом у разі отримання на Новій Пошті без попереднього плаття.
Наявні під час доставляння.
Запропоновано на карту — оплачуєте тільки вартість товару.
Схожий товар дивись на нашому сайті! ЖМІ ↓
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636 ₴






