Набір Pony Love 20х19 см від 5 років

300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BPS-01-02U
- +380 (50) 615-65-17Кристина
- +380 (93) 414-71-32
Набір Pony Love 20х19 см від 5 років
Набір Pony Love — це справжня мрія, у якій є все, і навіть більше!
До набору входить:
- Squish Pony — 1 шт.;
- Princess Pony Slime — 1 шт.;
- Magic Pony Sand — 1 шт.;
- формочки — 2 шт.;
- бомбочка для ванної у формі серця — 1 шт.;
- комплект кристалів для створення браслета — 1 шт.;
- гумка для створення браслета — 1 шт.;
- комплект стикерів — 1 шт.;
— інструкція — 1 шт.
Розмір набору в пакованні 20 х 19 х 10 см
Вік 5+
Ціна вказана за 1 шт.
Кількість у ящику 6 шт.
Завдання нашого інтернет-магазину допомогти Вам купити та якнайшвидше доставити товар. Тому наші консультанти щодня з 8:00-23:00 готові відповісти вам на будь-які питання, що цікавлять Вас.
(097) 5364290 Вадим
(050) 6156517 Кристина
Вайбер, Телеграм, WatsApp: +380 (97) 536-42-90
Ми пропонуємо нашим покупцям кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.
Однією з наших переваг є швидка доставка товару. Після того, як ви зробите замовлення, ми відправимо його наступного дня, включно з вихідніми, крім п'ятниці, щоб ви якомога швидше його могли отримати. На замовлення до 9 ранку, відправка того ж дня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 300 ₴








